Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
Poradnik fachowca
     
 
Jak samodzielnie wymienić popękane kafelki?
Mieszkanie nie wydaje się zbytnio atrakcyjne, jeśli w łazience kryją się popękane kafelki. Ich uszkodzenia mogą także wchłaniać wodę, która będzie niszczyć nasze ściany. Z tego powodu warto zabrać się do wymiany kafelek przy najbliższej okazji - wygląd łazienki uratujemy sami. Żeby wymiana kafelek się udała, musimy poprawnie usunąć te wadliwe i dobrze przykleić świeże tak, aby nie odpadły po kilku dniach pracy
Data dodania: 08.09.2016
Dział: naprawianie
 
Jak prawidłowo dbać o kosiarkę
Niektóre gatunki traw, odpowiednio nawożone i regularnie podlewane, potrafią urosnąć kilkanaście milimetrów w ciągu doby. Łatwo policzyć, że po siedmiu dniach, przyrost może wynieść nawet siedem lub więcej centymetrów. Wystarczy aby wypielęgnowany trawnik zamienić w bujną łąkę. Jeśli więc chcemy cieszyć się piękną darnią, powinniśmy regularnie ją kosić.
Data dodania: 30.08.2016
Dział: naprawianie
 
Jak sobie poradzić ze zniszczoną elewacją po ziemie?
Po tak srogiej zimie, jaką mieliśmy w tym roku, trzeba więc bacznie się im przyjrzeć i co trzeba, naprawić...
Data dodania: 22.08.2016
Dział: naprawianie
 
Naprawa starego grobowca
Proszę o poradę w sprawie naprawy starego grobowca, obłożonego płytkami z piaskowca. Płytki są zabrudzone i pokryte glonami. Kilka z nich jest ruchomych. Jakich materiałów należałoby użyć i w jaki sposób wykonać mam renowację.
Data dodania: 13.03.2012
Dział: naprawianie
 
Naprawa i izolacja wilgotnych murów
Profesjonalne systemy ochrony wokół domu. Izolacja tarasów i balkonów...
Data dodania: 25.10.2011
Dział: naprawianie
 
Klej Fix All – niezastąpiony w domowych naprawach
Seria klejów-uszczelniaczy Fix All firmy Soudal sprawdzi się zarówno w drobnych naprawach, jak i większych pracach remontowych
Data dodania: 25.10.2011
Dział: naprawianie
 
Naprawa elewacji czyli nie dla psa tynk
Wiadomo że pies, szczególnie młody i nieułożony, może narobić szkód w ogrodzie. Ale żeby dorosły zwierzak „nadgryzł dom”? Okazuje się, że psia tęsknota za opiekunami - którzy wyjechali na Święta Wielkanocne, powierzając go opiece sąsiadów - przybrać może i taką formę.
Data dodania: 25.10.2011
Dział: naprawianie
 
Naprawa mebli drewnianych
Drewno to materiał elegancki i bardzo trwały. Nawet jeśli drewniany sprzęt wymaga małych napraw, z łatwością wykonamy je przy pomocy odpowiednich preparatów.
Data dodania: 25.10.2011
Dział: naprawianie
 
Naprawa uszkodzonego nagrobka
Niestety w polskim klimacie zdarza się, że pomniki nagrobkowe nie wytrzymują próby czasu. Często pękają pod wpływem ciągłych zmian temperatur i wilgoci.
Data dodania: 25.10.2011
Dział: naprawianie
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl