Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Chłodząca dynia – cooler do napojów na Twoje przyjęcie Halloween

Dynia, w której można schłodzić napoje, z pewnością pomoże w stworzeniu atmosfery grozy na imprezie. Będzie też jej wyjątkową atrakcją – zapewni gościom zimne drinki i sprawi, że wieczór na długo pozostanie w ich pamięci. Ten niecodzienny cooler przygotujesz zaledwie w ciągu jednej godziny.

Aby wykonać chłodzącą dynię potrzebujesz:
- 1 dużej dyni (np. muszkatołowej albo piżmowej),
- 1 miski,
- kostek lodu,
- piły szablastej Bosch PSA 700,
- akumulatorowej wiertarko-wkrętarki Bosch PSR 10,8 LI-2 z otwornicą o średnicy 6 cm.


Chemia budowlana - Fot. Bosch
Fot. Bosch
Krok 1
Przetnij dynię na pół przy użyciu piły szablastej, np. PSA 700 E marki Bosch. Następnie wydrąż warzywo, usuwając ze środka pestki i miąższ. Ze względów higienicznych nie używaj pozyskanego w ten sposób miąższu dyni do przygotowania potraw.

Krok 2
W górnej połówce dyni wywierć otwory do trzymania butelek. Do wykonania tego zadania idealnie nadaje się akumulatorowa wiertarko-wkrętarkaBosch PSR 10,8 LI-2 z otwornicą.
Chemia budowlana - Fot. Bosch
Fot. Bosch
Chemia budowlana - Fot. Bosch
Fot. Bosch

Krok 3
Do dolnej części dyni włóż miskę z lodem. Górną część z otworami połóż na wierzchu a następnie w otworach umieść butelki z napojami. Zimne drinki na Twoje przyjęcie Halloween zapewnione!

Chemia budowlana - Fot. Bosch
Fot. Bosch
Wskazówka:
Możesz nadać "strasznego” wyglądu również butelkom, które zostaną umieszczone w dyni. Wystarczy przygotować odpowiednie wzory, wydrukować je na papierze samoprzylepnym i wyciąć. Stare etykiety usuń z butelek za pomocą wody, a w ich miejsce przyklej nowe. Takie napoje z pewnością zasmakują wszystkim zombie i krwiopijcom!Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl