Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Ekstremalna siła – odkurzacze WD marki Kärcher

Odkurzacze te zbierają zarówno suche jak i wilgotne zanieczyszczenia oraz wodę. Są to niezastąpieni pomocnicy w licznych pracach domowych czy warsztatowych. Niestraszny im remont ani generalne porządki. Sprawdzają się w każdym zadaniu, a dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji są niezawodne.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Remont z odkurzaczem WD
Remontując dom i mieszkanie - od zewnątrz, w środku, lub podczas majsterkowania - gromadzisz duże ilości odpadów. Pozbycie się dużych kawałków nie jest tak trudne, jak kurzu i pyłu. Do tego najlepiej zastosować uniwersalny odkurzacz przystosowany do usuwania tego rodzaju zabrudzeń np. WD 6 P Premium Renovation marki Kärcher. Jego dysze, rura i wąż mają dużą średnicę (aż 35 mm), dzięki czemu umożliwiają efektywne usuwania odpadów takich jak gips, cement czy wióry.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Gdy odkurzamy pył zwykłym odkurzaczem szybko dochodzi do sytuacji, w której zapycha się filtr. Z WD 6 P Premium Renovation (z gniazdem do elektronarzędzi) unikniemy tego. Podobnie jak wszystkie wielofunkcyjne odkurzacze klasy 5 i 6 posiada on wygodny i niezawodny system czyszczenia filtra, który umożliwia szybkie usunięcie zalegającego pyłu i drobinek brudu z filtrów z nano powłoką . Działa na prostej zasadzie - po trzykrotnym naciśnięciu specjalnego przycisku na obudowie strumień zwrotnego powietrza przedmuchuje filtr przywracając maszynie pełną siłę ssania.

Kiedy już należy wymienić filtr, można to łatwo zrobić bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Jest też łatwy w czyszczeniu - odkurzacz WD 6 P Premium Renovation wyposażony został w filtr falisty znajdujący się w specjalnej kasecie, który w przeciwieństwie do filtra kartridżowego nie wymaga usuwania całej głowicy w celu jego wymiany.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Niezastąpiony w przydomowym warsztacie
Majsterkowanie to hobby cieszące się niemałą popularnością. Dzięki niemu możemy nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale też naprawić zepsute sprzęty czy samemu zrobić różne elementy, które wykorzystamy w domu i ogrodzie. Prace tego rodzaju wiążą się jednak z dużą ilością zanieczyszczeń, które trzeba posprzątać.

Tu z pomocą przychodzi nam odkurzacz specjalnie zaprojektowany z myślą o majsterkowiczach. WD 3 P Workshop doskonale sprawdzi się tam, gdzie zwykły odkurzacz nie ma żadnych szans. Usuwa on wszelkie pozostałości po cięciu, wierceniu, piłowaniu czy szlifowaniu. Posiada aktywne gniazdo do podłączenia elektronarzędzi. Dzięki przydatnej funkcji wydmuchu z łatwością usuniemy do kosza wszystkie wióry czy skrawki jakie zalegają na naszym stole warsztatowym.

Z tym modelem odkurzacza dokładnie i szybko uprzątniemy nasze miejsce pracy. Specjalna szczotka z miękkim włosiem sprawi, że odkurzanie będzie bardzo dokładne i da jeszcze lepsze efekty.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Czyste auto w mgnieniu oka
Cztery kółka to nierzadko oczko w głowie swojego właściciela. Chcemy więc aby nasze auto zawsze wyglądało świetnie i było nieskazitelnie czyste. Zadbać o nie pomoże specjalnie do tego celu wyposażony odkurzacz WD 4 Car. To urządzenie, które kompleksowo zadba o czystość każdego auta. Liczne akcesoria, w które odkurzacz jest wyposażony będziemy mogli bezpiecznie i wygodnie przechowywać na obudowie urządzenia, tym samym nie ryzykując, że gdzieś nam się zawieruszą. Zbiornik na zanieczyszczenia bardzo łatwo się otwiera i zamyka, co usprawnia pracę. Jest to maszyna bardzo mobilna, dzięki czemu świetnie sprawdza się właśnie w czyszczeniu samochodu. Dzięki będącym w zestawie dyszom i ssawkom sprawnie wyczyścimy wszystkie elementy samochodu, takie jak: bagażnik, deskę rozdzielczą, dywaniki, fotele, przestrzenie między fotelami. To wszechstronny odkurzacz, dlatego sprawdzi się również w usuwaniu zwykłych zanieczyszczeń i to zarówno suchych jak i mokrych.

Odkurzacze WD marki Kärcher to najlepsi pomocnicy w licznych zadaniach w domu, warsztacie oraz garażu. Warto sprawdzić te solidne maszyny w działaniu i samemu przekonać się o ich skuteczności.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl