Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Dezynfekcja profesjonalnymi urządzeniami do czyszczenia parą Kärcher

Ta metoda czyszczenia jest zarówno w pełni ekologiczna – nie wymaga użycia jakichkolwiek środków czyszczących jak i ekonomiczna. Firma Kärcher posiada w swojej bogatej ofercie dwa wyjątkowe urządzenia do czyszczenia parą. Są to: parownica profesjonalna SG4/4 oraz odkurzacz parowy SGV 8/5.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Moc dezynfekcji – parownica SG 4/4
Parownica SG 4/4 polecana jest szczególnie do branży branży hotelarskiej i restauracyjnej, szpitali, pływali i basenów, SPA, domów opieki oraz firmom sprzątającym. Usuwa uciążliwe zabrudzenia takie jak przypalony tłuszcz czy osad z kamienia z wszystkich wodoodpornych powierzchni np: podłóg, luster czy sanitariatów. Urządzenie pozostawia powierzchnie higienicznie czyste w kuchniach i pomieszczeniach sanitarnych.
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Parownica SG 4/4 została wyposażona w dwa zbiorniki, dzięki czemu nie tylko szybciej się nagrzewa, ale i umożliwia pracę ciągłą, bez przerw na studzenie zbiornika w celu uzupełnienia wody. Opatentowany zawór gwarantuje bezpieczeństwo pracy zapobiegając otwarciu zbiornika w momencie, gdy panuje w nim wysokie ciśnienie. Gdy osiągnięta zostanie maksymalna wartość ciśnienia czujnik wyłącza grzałkę w bojlerze. Sygnał akustyczny ostrzega przed zbyt niskim poziomem wody w zbiorniku. System VapoHydro umożliwia płynną regulację stopnia wilgotności pary (od pary po strumień gorącej wody – 3.2 bar). Na obudowie pod pokrywą parownicy znajduje się specjalny schowek na wyposażenie, dzięki czemu zawsze znajduje się ono „pod ręką” i w należytym porządku.

Bakteriobójczą skuteczność dezynfekcji przy pomocy parownicy na poziome 99,999%, potwierdzają Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA), Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) oraz College of American Pathologists (CAP).
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher
Chemia budowlana - Fot. Kärcher
Fot. Kärcher

Moc pary – odkurzacz parowy SGV 8/5
Odkurzacz parowy to unikatowe połączenie zalet dwóch urządzeń: odkurzacza i parownicy. Dzięki temu może on czyścić parą i odsysać w jednym przejściu roboczym. SGV 8/5 to solidne urządzenie, które wyposażone jest w przełącznik Easy Operation, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wszystkie opcje wybieramy za pomocą tylko jednego pokrętła, które jest oznakowane na kolor żółty, dzięki czemu jest doskonale widoczne. Model ten posiada przydatną funkcję samoczyszczenia, co bardzo wydłuża żywotność urządzenia i sprawia, że działa ono bezawaryjnie. Dzięki opcji zmniejszenia mocy w trybie eco!efficiency, a tym samym zmniejszenia poziomu emitowanego hałasu, SGV 8/5 stanowi również dobry wybór dla stref wrażliwych na hałas np. w szpitalach czy domach opieki. Funkcja redukcji mocy w trybie eco!efficiency zapewnia operatorowi możliwość jednoczesnego zmniejszenia zużycia energii, a co za ty idzie obniżenia kosztów. Akcesoria są zawsze pod ręką, ponieważ można je przechowywać na obudowie urządzenia.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl