Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Metamorfoza kuchni z Anią i Beti z PANI TO POTRAFI

Chemia budowlana - Fot. Pani to Potrafi
Fot. Pani to Potrafi

Zacznijmy od obalenia mitu, że do remontu kuchni potrzeba fachowca. Większość prac jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie – wszak panujący ostatnio trend DIY jest dziś nie do zatrzymania! Jeśli weźmiemy sprawy w swoje ręce, to renowacja może być świetną zabawą, w której nie ogranicza nas budżet, a kreatywność, zaś satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest czymś bezcennym.

„Kiedyś, jak coś się psuło, to się naprawiało, a nie kupowało nowe” – to jedno z najpopularniejszych zdań w Internecie dotyczących związków. Zamieńmy słowo „naprawa” na „renowacja”, a okaże się, że ten slogan idealnie sprawdza się również w przypadku… mebli! Szczególnie, jeśli jesteśmy do nich przywiązani.

Chemia budowlana - Fot. Pani to Potrafi
Fot. Pani to Potrafi
Z tego założenia wyszła firma V33 wprowadzając na rynek linię Easy Renowacja. Jednym z produktów tej nowoczesnej gamy jest wielozadaniowa farba dedykowana odświeżeniu kuchni. Jej najważniejszą cechą jest zmiana wizji w rzeczywistość oraz zapewnienie efektu WOW.

- Easy Renowacja Kuchnia to innowacyjne rozwiązanie, które nada nowe życie wysłużonym meblom kuchennym, płytkom ściennym, blatom i sprzętom AGD – podkreśla Dawid Antczak, ekspert marki V33. - Tworzona przez nią powłoka jest niezwykle odporna na zabrudzenia, zadrapania i uderzenia czy ciepło, a sama powierzchnia łatwa w utrzymaniu w czystości za pomocą łagodnych detergentów. Do dyspozycji mamy aż 10 odcieni – od klasycznych bieli, szarości i beżu, aż po zdecydowany turkus, a wszystko w 3 modnych aspektach wykończenia: matowym, satynowym oraz metalicznym - dodaje Dawid Antczak.

Od wizji do rzeczywistości


Szybki, łatwy i przyjemny – to trzy określenia, które raczej nie nasuwają się same, kiedy pada hasło „remont”. Okazuje się, że jest to możliwe. Udowodniły to Ania i Beti, twórczynie bloga PANI TO POTRAFI. W konkursie przeprowadzonym na blogu zapytały Polaków, dlaczego nie lubią swoich kuchni i co by w nich zmienili. Zgłoszenie Pani Małgosi z Tomaszowa Mazowieckiego przekonało je najbardziej, więc uzbrojone w produkty V33 ruszyły z misją ratunkową.

Chemia budowlana - Fot. Pani to Potrafi
Fot. Pani to Potrafi
Celem dziewczyn było nie tylko wyremontowanie „zwycięskiej” kuchni. Blogerki chciały, by ich realizacja została potraktowana jako wzorzec i inspiracja. Dlatego kuchnia, którą wybrały była wykonana w tradycyjnym stylu – ciemnym i opatrzonym. Głównym zadaniem było dodanie światła i rozjaśnienie frontów oraz wymiana AGD.

Ania i Beti przygotowały trzy projekty, uwzględniając potrzeby zwycięzców. Wybór padł na projekt GREY, zakładający połączenie szarości z bielą, dzięki czemu kuchnia miała wydać się większa.

Szary zlew i nowoczesna bateria kuchenna dodają temu zestawieniu więcej nowoczesności, a płytki z mocnym wzorem są tym, na czym warto zawiesić wzrok. Całość będzie spajać piękny, biały blat z lekko opalizującymi opiłkami – możemy przeczytać na blogu PANI TO POTRAFI.

Na ich blogu można prześledzić, jak w kilku krokach i w ciągu dwudziestu czterech godzin kuchnia Pani Gosi zmieniła się nie do poznania. Żadna z prac nie wymagała gigantycznego nakładu pracy, a koszty materiałów były nieporównywalnie małe do ogromu zmiany, która zaszła w pomieszczeniu. Wystarczyła odrobina kreatywności i sprawdzone produkty V33 Easy Renowacja Kuchnia.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl