Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Pergola tarasowa na letni odpoczynek

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Zwolennikom prostoty i elegancji z pewnością spodoba się klasyczne zestawienie kolorystyczne nawiązujące do czerni i bieli. Zabezpieczenie pergoli za pomocą półtransparentnej lakierobejcy Valtti Plus Complete pozwoli podkreślić naturalność drewna, a odcień ciemnego brązu będzie tworzyć wyrazisty kontrast z panelami pomalowanymi ochronną farbą Tikkurila Valtti Opaque, zapewniającą piękną biel na wiele lat, nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych. W takim otoczeniu jako dekoracje wystarczą dary natury lub wykorzystywane na co dzień przedmioty, które podkreślają swobodę i użytkowy charakter zakątka.

Miłośnicy błogich klimatów i bliskości z przyrodą z powodzeniem mogą postawić na rozwiązania, które pozwolą zaaranżować przy domu warunki niczym z ekskluzywnego hotelu na niewielkiej wyspie. Olejowana podłoga z wykorzystaniem Tikkurila Valtti Plus Wood Oil w kolorze bliskim naturze 5062 oraz pomalowanie poszczególnych elementów pergoli i mebli lakierobejcą Tikkurila Valtii Plus Complete na różniące się w niewielkim stopniu, naturalne odcienie 5051, 5071 i 5080 zapewni subtelną grę kolorów oraz skutecznie zabezpieczenie drewna nawet na 12 lat. Dodatki z naturalnych materiałów, jak lniane pufy oraz zasłony, plecione koszyki czy ceramiczne donice dopełnią sielskości przestrzeni.

Tak zaaranżowana pergola może tworzyć wyjątkowe warunki do letniego odpoczynku nie tylko za dnia. Udekorowana lampionami wykreuje zjawiskową aurę, która będzie sprzyjać relaksowi po pracy, jak i stanowić doskonałą bazę do letnich spotkań z przyjaciółmi.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl