Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Zadbana elewacja z Tikkurila

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Dokonując odnowienia elewacji w obszarze podatnym na zabrudzenia właściwe będzie postawienie na specjalistyczną, paroprzepuszczalną farbę Tikkurila Finngard Silicone Clean, która posiada funkcję samooczyszczania. Dzięki zaawansowanej technologii skutecznie odpycha brud z powietrza i wody, a w efekcie nie pozwala mu osiąść na powierzchni. Dodatkowo farba ta pozwala skutecznie zabezpieczyć fasadę przed porastaniem glonów, pleśni, grzybów, gdyż buduje nieprzyczepną i odporną na wilgoć powłokę, która nie tworzy warunków do wzrostu glonów. W rezultacie nawet w miejscach silnie narażonych na zabrudzenia, jak centra miast, po renowacji fasady z wykorzystaniem Tikkurila Finngard Silicone Clean można cieszyć się estetycznymi ścianami przez wiele lat.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Żyjący w okolicach nienarażonych na silne zabrudzenia mogą z powodzeniem zdecydować się na profesjonalną farbę Tikkurila Finngard Silicone Protect, która szczególnie skutecznie zabezpieczy fasadę przed działaniem wody i wilgoci. Tworzy ona niezwykle trwałą powłokę hydrofobową o niskiej wodochłonności, a jej wysoka paroprzepuszczalność umożliwia odprowadzanie wilgoci ze ścian. Jest szczególnie polecana do renowacja tynków silikonowych oraz powierzchni narażonych na silne działanie deszczu. Zapewnia jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przed grzybami, pleśniami, glonami oraz nieestetycznymi wykwitami.

Farby elewacyjne Tikkurila Finngard pozwalają zapewnić elewacjom długotrwały estetyczny efekt i skuteczną ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a przy tym umożliwiają tworzenie niezwykle pięknych i oryginalnych kompozycji kolorystycznych dzięki szerokiej gamie barw. Decydując się na wybór konkretnych odcieni z palety Tikkurila Facade 760 warto zakupić ekonomiczne testery koloru i wypróbować kilka z nich na docelowej ścianie, by wybrać te najbardziej odpowiednie i pasujące do otoczenia. Farby Tikkurila Finngard są jednocześnie niezwykle praktyczne w procesie malowania - łatwość aplikacji i dobre krycie w połączeniu z krótkim czasem schnięcia umożliwiają szybkie nakładanie kolejnych warstw i ograniczenie czasu potrzebnego na renowację.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl