Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Pokój idealny do nauki

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

W pokoju dziecka, w miarę dorastania, ukochane zabawki muszą oddać nieco pola meblom służącym nauce. Wygospodarowanie przestrzeni na wygodne biurko i krzesło, przy którym swobodnie można poświęcić się zadaniom związanym ze szkołą, jest podstawowym krokiem. Przy okazji można wprowadzić oryginalną odmianę kolorystyczną, służącą skupieniu i pozwalającą ukoić zmysły, poprzez pomalowanie ścian wyrazistą zielenią Secret Garden z palety Beckers Designer Collection. Warto zestawić ją z jasnymi meblami i dodatkami dekoracyjnymi, które zapewnią efektowny kontrast i optycznie rozjaśnią pokój.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Jeśli mała księżniczka wyrasta z cukierkowych aranżacji, wnętrze w stonowanym różu Ballet można sprawnie przemienić w industrialną aranżację z wykorzystaniem czarnych, metalowych regałów czy biurka. Dobrze zagrają one w parze z naturalnym drewnem i roślinnymi dekoracjami, które przełamią nieco surowy klimat i zapewnią w pokoju przytulną aurę. Takie otoczenie pozwoli zarówno w skupieniu odrabiać lekcje, jak również z radością realizować twórcze pasje dorastającej dziewczynki.

Kiedy nie mamy komfortu dedykowania odrębnego pokoju dla dziecka, warto pokusić się o wydzielenie choć niewielkiej przestrzeni, którą będzie kojarzona z nauką i miejscem własnego azylu. Można to zrobić wykorzystując prosty zabieg - pomalowanie fragmentu ściany wokół biurka odcinającym się od reszty pokoju kolorem, który zaznaczy strefę uczącego się dziecka. Doskonale w tej roli sprawdzi się farba Beckers Designer Colour w energetycznym odcieniu Sunny Day, który będzie dodawał energii i optymistycznie inspirował do wykonywania codziennych zadań. A przy okazji powierzchnię tę będzie można z łatwością wyczyścić w razie zabrudzeń, gdyż farbę wyróżnia najwyższa klasa odporności na zmywanie i szorowanie na mokro.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl