Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Biel zatrzyma światło we wnętrzach

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka

W oszczędnie udekorowanym salonie, gdzie prym wiedzie nie ilość i wielkość mebli, lecz ich finezyjny dobór oraz kształt, to właśnie biel będzie tłem, które jak żadne inne wydobędzie walory aranżacji. Pozwoli w pełni wyeksponować nowoczesny kształt sofy w jasnym odcieniu szarości, zaś oryginalne meble z naturalnego drewna będą wybijać się, wnosząc ciepło i przytulność. W takim zestawieniu kolorystycznym nawet w pochmurne dni będzie można cieszyć się rozświetlająca mocą aranżacji, która wnosi optymizm i zachwyca swą estetyką.

Chemia budowlana - Fot. Jedynka
Fot. Jedynka
Klasyczna biel będzie także będzie świetnym rozwiązaniem do salonu o bardziej tradycyjnym charakterze. Z pozoru niewyróżniająca się sofa czy beżowy dywan zyskają na jej tle koloryt, a w połączeniu z oryginalną lampą i dekoracyjnymi grafikami w podobnych tonacjach, stworzą spójny, przemyślany koncept dekoracyjny. Przygotowując ściany warto postawić na nieżółknącą biel farby Jedynka Perfekcyjna Plus, która pozwoli utrzymać oryginalną świetlistość na wiele lat.

Biel Jedynki to zawsze doskonały pomysł do zaaranżowania pomieszczeń o niewielkiej powierzchni. Jej rozświetlający efekt optycznie powiększy przestrzeń i doda wnętrzu subtelności. Będzie inspirującym pomysłem na stworzenie lekkiego w charakterze kącika do pracy, w którym industrialny minimalizm przeplata się z bliskimi natury elementami. Jasny rattanowy fotel w połączeniu z kwiatami doniczkowymi i dekoracyjnymi motywami roślinnymi będą wprowadzać radosną kolorystykę i stanowić wdzięczne przełamanie dla metalowego biurka i dekoracji. Wspólnie stworzą pozytywną aurę, motywującą do wykonywania codziennych obowiązków.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl