Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Zwykłe meble po zaskakującej metamorfozie

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Prosta, niewyróżniająca się komoda w odcieniach jasnego drewna pokaże designerski charakter po pomalowaniu frontów szuflad na czarno. W zestawieniu z dekoracjami i grafikami w tej samej tonacji pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację, w której biało-czarna klasyka przeplata się z naturalnymi ciepłymi akcentami drewna i kwiatów doniczkowych. Emalia Beckers Designer Universal pozwoli na szybkie przeprowadzenie prac i uzyskanie zachwycającego efektu nawet niewprawionej osobie. Ma przy tym przyjazną dla zdrowia i środowiska formułę. Może być bezpiecznie stosowana także w pomieszczeniach użytkowanych przez alergików czy małe dzieci, a nawet można malować nią zabawki.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Jeśli zmuszeni jesteśmy wygospodarować miejsce do pracy w salonie, może to być okazja do stworzenia ozdobnego kącika. Dzięki emalii Beckers można przeznaczone do tego celu meble i akcesoria skomponować z kolorystyką salonu. Wprost do barwy dywanu może nawiązywać krzesło pomalowane na czarno czy czarne nóżki biurka. Chcąc dołożyć kolorytu i artystycznej oryginalności warto pokusić się, by część biurka pomalować na bardziej wyróżniający odcień jak fiolet Vivid Pink. Nadając tę samą barwę nowoczesnemu zegarowi, powstanie spójna kompozycja, rządząca się swoimi prawami kolorystycznymi i będąca jednocześnie wyróżniającą się ozdobą salonu.

Jeśli wciąż podobają nam się nasze meble i nie jesteśmy gotowi na ich wielką metamorfozę, możemy wprowadzić nutę kolorystycznej finezji poprzez niewielki, ale zwracający uwagę akcent. W eleganckim i wysmakowanym salonie, ozdobionym makrami i plecionkami, w którym dominują stonowane odcienie i naturalne materiały, szybkim i niezwykłym w efekcie zabiegiem dekoracyjnym będzie przemalowanie nóg sofy na intensywną czerwień Red Deluxe z palety Beckers Designer Universal. Jeszcze większy efekt wywoła zabarwienie tylko połowy z nich - pozwoli nieco zburzyć dekoracyjny ład i zasiać ziarno zaciekawienia u wszystkich odwiedzających.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl