Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Otulające ciepło wnętrz

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

W poszukiwaniu wyjątkowo ciepłych rozwiązań warto postawić na subtelnie rozgrzewającą kolorystykę ścian. Intensywny żółty z nutą zieleni - J392 Wax z palety Tikkurila Color Now 2023 w zestawieniu z ciepłym, przygaszonym różem Rosy Moment V413 - kolorem roku Tikkurila 2023 - stworzą wdzięczne i otulające ciepłem połączenie, wyzwalające pozytywne emocje i wspomnienia. W tak skomponowanym kolorystycznie wnętrzu meble i dekoracje z naturalnych traw i wikliny w stylu kolonialnym będą podkreślać ciepły klimat i przywoływać przyjemne urlopowe skojarzenia.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Naturalne materiały są kolejnym ważnym elementem, który buduje przytulność i ciepło wystroju. Drewniane meble czy dizajnerski skórzany fotel na tle jasnego ciepłego brązu L396 Beeswax stworzą oryginalną przestrzeń, ocieplającą swym klimatem, a jednocześnie zachwycającą oryginalnością. Rozbicie monochromatycznej kompozycji zapewni zawieszona na ścianie biała maska, która dopełni artystycznej koncepcji aranżacji.

Niezwykłe ciepło można też zbudować we wnętrzu bazującym na kolorystycznych kontrastach. Intensywny fioletowo-zielony odcień X501 Aubergine, z kolekcji Tikkurila Color Now 2023, pokazujący swe różne odcienie zależnie od zmieniającego się światła, zestawiony z delikatnym ecru G467 Champignon stworzą nietuzinkową bazę dla szykownego, ale przytulnego salonu. Zastosowanie dywanu w formie ciemnobrązowej skóry w połączeniu z lekkim w swym designie plecionym fotelem sprawi, że wystrój ten sprawdzi się przez cały rok. Nawet zimny metal nie zdoła przełamać ciepła stworzonej w ten sposób kompozycji, a złote akcenty podkreślą elegancki charakter wnętrza.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl