Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Święta na bogato z Annie Sloan

Chemia budowlana - Fot. Annie Sloan
Fot. Annie Sloan
Chemia budowlana - Fot. Annie Sloan
Fot. Annie Sloan

Fioletowy, odcień niegdyś zarezerwowany dla królów i cesarzy, to odważny i intrygujący wybór do salonów. Bogata, śliwkowa barwa Tyrian Plum z palety Wall Paint w odcieniu szlachetnych kamieni z elementami bordowymi i czerwonymi jest hołdem Annie Sloan dla starożytnego pigmentu - purpury tyryjskiej. Barwnika tak poszukiwanego, że jego użycie było kontrolowane przez starożytne greckie ustawodawstwo.

Chemia budowlana - Fot. Annie Sloan
Fot. Annie Sloan
Chemia budowlana - Fot. Annie Sloan
Fot. Annie Sloan

Królewskie, ale łagodne, ciepło, dojrzałość i głębia pigmentu Tyrian Plum sprawiają, że kolor ten stanowi idealne świąteczne tło - wyjaśnia Annie. - Pomimo swojego bogactwa, nie jest zarezerwowany tylko dla miesięcy zimowych. Głęboki fiolet pięknie łączy się z granatem i może być zestawiany, w zależności od pory roku, z chabrowymi błękitami, miękkimi różami i bielami, dając efektowny wystrój przez cały rok.

Aby cieszyć się spójną aranżacją wnętrza, warto wykorzystać resztki farb Chalk Paint™. To prosty sposób, aby odświeżyć sezonowy wystrój, a przy tym bardziej zrównoważony, jako alternatywa dla kupowania nowych dodatków. - Moja paleta kolorów Chalk Paint jest celowo ograniczona, ponieważ można stworzyć nieskończoną liczbę kolorów, mieszając te dostępne w palecie. Łatwo możemy uczynić je jaśniejszymi, ciemniejszymi, cieplejszymi lub chłodniejszymi; użyj koła kolorów lub mojej MixMat, aby znaleźć idealny odcień - sugeruje Annie. - Tutaj użyliśmy bazy z miękkiego różu Antoinette, dopasowanej do mieszanki Emperor’s Silk i Aubusson Blue na doniczce z choinką, bombkach i pudełkach na prezenty. Mocna czerwień i głęboki błękit łączą się, tworząc pięknie tonalny bakłażan, który uzupełnia bogaty fiolet na ścianach - dodaje Annie.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl