Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Beckers o trendach kolorystycznych na 2023 rok

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Prostota i światło we wnętrzach pozwalają na stworzenie bezpiecznej przystani zapewniającej spokój i odpoczynek dla umysłu. Nieprzeładowana dodatkami aranżacja, w której wszystko ma swoje miejsce, zapewnia poczucie uporządkowania i czystości. Taka właśnie jest paleta barw Beckers Light Space. Delikatne szarości i beże oraz kość to kolory, dzięki którym wykreujesz wnętrze sprzyjające refleksji, a przy tym pełne elegancji.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Nasycone ciepłe kolory będące przewodnikiem po charakternej, ale pełnej dobrej energii osobowości to rodzina kolorów Playful Spirit. Barwne akcenty, jak cukierkowy róż czy ciemny jak wody Nilu niebieski, w otoczeniu pasteli o różnym stopniu nasycenia, pozwalają opowiedzieć szczęśliwą historię. To pełna dobrych wspomnień opowieść, wyrażonych za pomocą kolorów, pamiątek i sztuki na ścianach. Widoczna jest w niej radość zabawy formą, fakturą i odcieniem. To jednocześnie ciepła paleta przyciągających wzrok kolorów, które tworzą miejsce przyjazne i sprzyjające inspiracji.

Rodzina Soft Harmony to barwy kojącej harmonii i bezpiecznej domowej oazy. Jest to zestaw otulających ponadczasowych kolorów ziemi: ciemniejszych beżów, rudości i szarości. To kolory dla osób, które lubią jasne, świeże przestrzenie, jednak delikatne pastele są dla nich mało dynamiczne i nie dość ciekawe. Paleta kolorów Sotf Harmony wprowadza we wnętrzach pewną dozę życia i ruchu, a jednocześnie tworzy spokojną i uporządkowaną przystań, gdzie można się zatrzymać w atmosferze sprzyjającej regeneracji.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl