Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Wnętrzarska gra w kolory

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Stół to w wielu domach główne miejsce, przy którym gromadzi się rodzina i toczy się jej codzienność. Może to być nowoczesny mebel lub pamiątka po poprzednim pokoleniu, której podarowano nowe życie. Solidny, ale niekoniecznie zabytkowy mebel, pomalowany emalią Beckers nasyconym granatem w odcieniu Nile z gamy Playful Spirit będzie przyciągał wzrok i zaznaczy swoją obecność w centrum pomieszczenia. Mogą do niego kolorystycznie nawiązywać poustawiane tu i ówdzie bibeloty, jak wazony czy lampka o nietuzinkowym kształcie. Pozwalającym wyeksponować mocniejsze barwy, a jednocześnie łagodnym dla oka tłem, będzie beż z pigmentami różu w odcieniu Hope z palety Beckers Designer Collection. Wyrazisty charakter wystroju zaakcentuje nowoczesna grafika w podobnej tonacji barw.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Czy słodycz można przedawkować? Są tacy, którzy uważają, że nie. Im właśnie powinno się spodobać zestawienie różnych odcieni różu z tegorocznych trendów Beckers. Niewielki sekretarzyk po pomalowaniu emalią Beckers Designer Universal w kolorze Candy Pink zyska wdzięk, o który nikt wcześniej by go nie podejrzewał. Urok tak odmienionego mebla podkreśli ściana w ciepłym odcieniu różu Fairy Tale z palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection. Można pójść jeszcze o krok dalej i uzupełnić aranżację o inne odcienie tego koloru, które wprowadzą neonowa naścienna dekoracja i niewielka grafika. Przełamanie tej różowej monochromatyczności zapewnią zielone roślinne akcenty.

Jeśli ktoś ma życzenie, aby jego dom przypominał niebo w pogodny dzień, zrealizuje je malując ściany błękitem w odcieniu Milky z nowej palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection. Łagodne wejście w codzienność z wytworzonego w ten sposób odprężającego klimatu ułatwi zastosowany na drzwiach waniliowy kolor Panna Cotta emalii Beckers Designer Universal.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl