Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Niech kolor kwitnie nie tylko na grządkach

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Pastelowe meble w różnych kolorach sprawią, że taras będzie prezentował się zjawiskowo i wprowadzi letnią atmosferę nawet w pochmurne dni. Z emalią Tikkurila Everal Aqua każdy może stworzyć oryginalną koncepcję kolorystyczną według własnego pomysłu - można ją barwić bowiem na ponad 13 000 odcieni, wybór kolorów jest zatem niemal nieograniczony.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral

Przydomowy plac zabaw zyska oryginalny szyk po pomalowaniu w odcieniach bieli i szarości. Dzięki zastosowaniu Impregnatu Drewnochron Eco&Protection drewno będzie nie tylko udekorowane, ale także zyska zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi nawet na 9 lat. Dzięki temu drewniany domek na długo zachowa swoje piękno bez konieczności przeprowadzania dodatkowych zabiegów.

Chemia budowlana - Fot. Dekoral
Fot. Dekoral
Biel zachwyca delikatnością nie tylko w kolorach kwiatów, ale urzeka także w dekoracji wnętrz i przydomowej przestrzeni. Ażurowe meble właśnie w tym kolorze będą ujmować finezją. Skutecznym sposobem na odświeżenie takich metalowych mebli wokół domu będzie zastosowanie Emalii Antykorozyjnej Dekoral. Zapewni ona długotrwały efekt dekoracyjny nawet do 9 lat oraz ochronę przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi, w tym silnie operującym w okresie lata słońcem. Co ważne, emalię można aplikować bezpośrednio na rdzę.

Godną namiastką ogrodu może stać się nawet niewielkich rozmiarów balkon. Aranżacja, na którą składają się zarówno rośliny w doniczkach, jak i cięte kolorowe kwiaty w połączeniu z meblami w subtelnych odcieniach Light Grey i Melon z palety Beckers Designer Universal, wykreuje letnią aurę nawet w zatłoczonym mieście.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl