Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Kute piękno w ogrodzie

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Metalowe meble pomalowane na biało emalią Tikkurila Everal Aqua tworzą romantyczny kącik w ogrodowej scenerii. Lekka konstrukcja ażurowego wzoru z finezyjnie wygiętymi elementami stanowi przyciągającą wzrok dekorację ogrodu, która stylowo współgra z otaczającą zielenią. Wieczorem uroku tej aranżacji dodadzą zapalone świetlne lampiony umieszone wśród gałęzi drzew.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Z Tikkurila można wnieść do przydomowej przestrzeni jeszcze więcej pięknych barw. Wsparte na smukłych metalowych nóżkach meble w delikatnych pastelach stworzą w ogrodzie iście bajkową scenerię, zapraszając na chwilę odpoczynku przy filiżance herbaty. Nawet z pozoru proste meble z metalu mogą odmienić ogrodowy krajobraz, o ile zyskają kolor. Co więcej, tą samą emalią można pomalować zarówno metalowe, jak i drewniane meble, zmieniając w spójną kompozycję nawet niepasujące do sobie na pierwszy rzut oka meble. Dostępna w ponad 13 tys. odcieni farba pozwoli wykreować wokół domu urokliwy zakątek, w którym to właśnie barwy grają pierwsze skrzypce. Krzesła w różnych tonacjach będą malowniczo wyróżniać się na tle zieleni niczym kolorowe płatki kwiatów. Za sprawą emalii zyskają też wysoką odporność na uszkodzenia, zmienne czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Obok wykonanych z metalu mebli w ogrodach równie często można spotkać kute ogrodzenia. Metalowe przęsła z dekoracyjnymi grotami wyznaczają granicę posesji i stanowią piękny płot, który odpowiednio zabezpieczony na długo będzie prawdziwą wizytówką domu. Przyjazna naturze Tikkurila Metallista Extra ochroni metal przed korozją, niekorzystnymi warunkami pogodowymi i pozwoli dobrać kolor pasujący do ogrodowej aranżacji.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl