Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online

Otulające ciepło wnętrz w kolorach jesieni

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Wnętrzom urządzonym w przygaszonych żółcieniach, różach i czerwieniach nie można odmówić walorów estetycznych. Tworzą piękne, jesienne kompozycje, łącząc łagodność i ciepłą aurę ze stonowaną elegancją. Wpadający w dyskretną czerwień róż Dolce Vita z palety Beckers Designer Colour gustownie współgra z bakłażanowymi tonacjami, przywodząc na myśl urok przekwitających liści. Kanapa obita miękkim welurem w odcieniu oberżyny w duecie z wykonanymi z tego samego materiału lejącymi zasłonami wnosi do wnętrza odrobinę wysmakowanego luksusu i zapewnia poczucie przytulności. Jesienny klimat podbija też drewno, które wspaniale prezentuje się w skąpanym w głębokim tonach salonie.

Wśród najpiękniejszych kolorów jesieni specjalne miejsce zajmuje brąz, który ma niejedno oblicze i świetnie nadaje się do klasycznych aranżacji. Przyjemny w odbiorze odcień Brownie z palety Beckers Designer Colour ozdabia ściany i sztukaterię, wypełniając salon relaksującym ciepłem. Za sprawą prostych w formie mebli i kontrastującej z ciemnymi ścianami jasnej podłogi wystrój nabiera stylowej lekkości.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Subtelny odcień różu Joy z kolekcji Beckers Designer Colour stanowi z kolei wdzięczne tło dla dodatków w delikatnych odcieniach. Jasnobeżowy fotel i wełniany dywan składają się na przytulny kącik w salonie, w sam raz na długie wieczory z książką i gorącą herbatą w ręku.

Różnorodne w kształtach i kolorach dynie mogą stanowić piękną ozdobę domu. Jasna sceneria sztukaterii ocieplonej emalią Beckers Designer Universal w odcieniu Melon będzie wdzięcznym tłem dla jesiennych dekoracji. Przygotowanie takiego wnętrza na Halloweenowy wieczór atrakcji będzie bardzo proste – kolorowe girlandy i blask świec wprowadzą w magiczny nastrój tego zakorzenionego na dobre w polskiej popkulturze święta.Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl