Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów » BISEAL CEL - Drizoro - Domieszka do betonu komórkowego ułatwiająca wnikanie powietrza
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
 
BISEAL CEL
 
BISEAL CEL
Domieszka do betonu komórkowego ułatwiająca wnikanie powietrza
Opakowanie: Beczki 220 litrowe.

Dodatkowe pliki: karta techniczna
Producent: Drizoro
Opis ogólny
BISEAL CEL to domieszka umożliwiająca wnikanie powietrza i wytwarzanie betonu komórkowego o małej gęstości, zwiększanie zawartości powietrza w betonie komórkowym, powstawanie drobnych komórek powietrznych równomiernie rozsianych po całym podłożu betonowym.
Zastosowanie
Betony odporne na działanie mrozu, narażone na stały dostęp wody: betony hydrotechniczne, betony i zaprawy wykonywane w warunkach zimowych, betony na nawierzchnie drogowe i lotniskowe (w wielu krajach obligatoryjnie), zaprawy tynkarskie i okładziny zewnętrzne, beton natryskowy.
Sposób użycia / stosowanie
Dozowanie: Produkt dodać do wody przeznaczonej do mieszania. Dozowanie waha się w granicach 0,5-3% w stosunku do ciężaru cementu.

Przygotowanie mieszanki:
Do betoniarki wlać wodę, BISEAL CEL (właściwą porcję) i wsypać cement Mieszać w szybkim tempie z uwzględnieniem faktu, że im dłuższy czas mieszania, im szybsze obroty betoniarki i im większe stężenie dodatku, tym mniejsza gęstość końcowa. Przykładowo, gęstość mieszanki zawierającej 2% BISEAL CEL i przygotowywanej w betoniarce przez 8 min. wynosi 880kg/m³.
Zalety
- Produkt w koncentracie o dużej wydajności.
- Poprawia urabialność betonu.
- Zapobiega sendymentacji.
- Redukuje kapilarność betonu, w wyniku wprowadzania czynnika powietrznego celem zwiększenia mrozoodporności, przy zachowaniu twardość.
- Beton komórkowy wykonany z dodatkiem tego produktu jest bardzo lekki, mimo to nadaje się do rozprowadzania i poziomowania na płytach przewidzianych do małego i średniego nacisku.
- Materiał łatwy do pompowania.
Wydajność / zużycie
0,5-3% w proporcji wagowej do cementu, zależnie od wymaganej gęstości.
Przechowywanie
12 miesięcy w oryginalnych zamkniętych pojemnikach przy temperaturze powyżej 5ºC.
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl