Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów » FOLIA W PŁYNIE - zewnętrzna - Qmar - Folia w płynie zewnętrzna BEST QUALITY
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
 
FOLIA W PŁYNIE - zewnętrzna
 
FOLIA W PŁYNIE - zewnętrzna
Folia w płynie zewnętrzna BEST QUALITY
Opakowanie: Pojemność: 3 KG, 7 KG, 14 KG

Producent: Qmar
Opis ogólny
FOLIA W PŁYNIE jest preparatem opartym na dyspersji tworzyw sztucznych, który po utwardzeniu wytwarza szczelną i elastyczną powłokę.
Zastosowanie
Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania mineralnych powierzchni budowlanych przed wnikaniem wody. Doskonale sprawdza się jako lekka izolacja na powierzchnie ścian i podłóg przed położeniem płytek w pomieszczeniach narażonych na stałe działanie wilgoci, takich jak łazienki, kuchnie, pralnie, łaźnie. Z uwagi na swoje właściwości może być także stosowana na zewnątrz budynków na balkonach i tarasach – jednakże w tym wypadku wymagane jest pokrycie warstwy okładziną np. z płytek ceramicznych. Produkt nie nadaje się do zastosowań wymagających dużych odporności na obciążenia, np. izolacji niecki basenu.
Sposób użycia / stosowanie
Pozostawić do wyschnięcia (6-24h). Zawartość opakowania dokładnie wymieszać. Folię nanosić równomiernie w postaci nie rozcieńczonej za pomocą pędzla, wałka malarskiego lub pacy w min. dwóch warstwach. Kolejne warstwy nanosić po wyschnięciu warstwy poprzedniej, tj. po ok. 3 godzinach. Zalecana sumaryczna grubość warstw wynosi od 1 do 3 mm. Do klejenia płytek można przystąpić po 24h od naniesienia ostatniej warstwy. Temperatura podłoża i otoczenia w czasie prac: +5°C do +30°C.
Przygotowanie podłoża
Przed naniesieniem preparatu powierzchnie wyreperować, oczyścić z brudu, kurzu, tłuszczu, olejów i smarów, a następnie zagruntować preparatem EKSTRA GRUNT.
Wydajność / zużycie
Zużycie zależy od grubości nałożonej folii – przy grubości powłoki ok. 1,5mm zużycie wynosi ok. 1,5 kg/m2.
Przechowywanie
Przechowywać w pomieszczeniach nienasłonecznionych, chroniąc przed zamarzaniem.
Trwałość 12 miesięcy.
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl