Jan-majster.pl » portal dla fachowców - majsterkowiczów »
PRZESZUKAJ STRONĘ
książki online
Poradnik fachowca
     
 
Beton polerowany czy posadzka żywiczna – które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w obiektach komercyjnych?
Beton polerowany w ostatnich latach zyskuje na popularności w budynkach komercyjnych, m.in. dzięki udoskonalonym technikom szlifowania, które pozwalają uzyskać coraz bardziej atrakcyjne wykończenie tej posadzki. Z kolei zastosowanie bezspoinowych posadzek żywicznych oznacza większą trwałość i niższe koszty w całym cyklu życia obiektu. Aby dokonać wyboru między tymi technologiami, warto znać ich najważniejsze cechy, decydujące o tym, które rozwiązanie lepiej sprawdza się w określonych warunkach.
Data dodania: 30.06.2022
Dział: układanie wykładzin
 
Od podłogi wszystko się zaczyna – wylewki samopoziomujące
By podłoga cieszyła swoim wyglądem i nie uszkadzała się pod wpływem użytkowania, ważny jest dobór odpowiedniego podkładu podłogowego. Wszelkie nierówności w poziomach i ubytki podłoża prędzej czy później dadzą o sobie znać. Z pomocą przychodzą wylewki samopoziomujące, dzięki którym w łatwy sposób można uzyskać równą i gładką powierzchnię.
Data dodania: 12.04.2022
Dział: układanie wykładzin
 
Podłoga z własnym wzorem
Efektowne podłogi nadają wnętrzu charakter i wpływają na jego finalny odbiór. Propozycje przeznaczone do przestrzeni komercyjnych, poza aspektem wizualnym, powinny być oryginalne i trwałe. Wykładziny PCV Beauflor, oferowane przez Newmor Polska, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, którym zależy na wyróżnieniu obiektu.
Data dodania: 11.04.2022
Dział: układanie wykładzin
 
Montaż wykładziny dywanowej
Wykładzina dywanowa doskonale sprawdza się m.in. w sypialniach i pokojach dziecięcych, kreując we wnętrzu przytulny nastrój. Dzięki zastosowaniu kleju do wykładziny podłogowej 26 A firmy Soudal, który oferowany jest w nowym, ekologicznym opakowaniu z tworzywa PCR, prace związane z jej ułożeniem przebiegają szybko i sprawnie.
Data dodania: 30.09.2021
Dział: układanie wykładzin
 
Wykładziny kauczukowe
Firma Coniveo włącza do swojej oferty wykładziny kauczukowe Nora. Nowe produkty cenionej, niemieckiej marki uzupełnią portfolio pokryć podłogowych przeznaczonych do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Wykładziny Nora, ze względu na naturalne właściwości kauczuku, z którego są wykonane, charakteryzuje duża wytrzymałość na ścieranie, wgniecenia i zabrudzenia. Dodatkowo podłoże wykonane z tego materiału jest antypoślizgowe i łatwe w utrzymaniu w czystości.
Data dodania: 28.09.2021
Dział: układanie wykładzin
 
Supaflo - wylewki anhydrytowej CEMEX
CEMEX wprowadza do swojej oferty nowy, innowacyjny podkład podłogowy Supaflo. Wysokiej jakości produkt o potwierdzonych badaniami parametrach sprawdzi się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym oraz komercyjnym. Wylewka Supaflo zastąpi znany już na rynku produkt Anhylevel z oferty CEMEX.
Data dodania: 17.08.2021
Dział: układanie wykładzin
 
Montaż podłogi – jak skrócić czas inwestycji?
Czas to pieniądz – wiedzą to wszyscy. Zarówno inwestorzy prywatni, którym zależy na jak najszybszej możliwości wprowadzenia się do mieszkania, jak i komercyjni, którzy chcą maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot z inwestycji. Pewne wymagania trudno jest obejść, ale na szczęście na rynku dostępnych jest kilka kluczowych produktów pomagających przyspieszyć prace związane z montażem posadzek.
Data dodania: 07.06.2021
Dział: układanie wykładzin
 
Szybki i trwały montaż sztukaterii wewnętrznej
Sztukateria wprowadza do pomieszczenia nutę ponadczasowej elegancji. Aby zdobić, musi być prawidłowo zamontowana. Dzięki zastosowaniu kleju Soudabond Turbo szybko i trwale przymocujemy wyszukane dekoracje do podłoża.
Data dodania: 13.04.2021
Dział: układanie wykładzin
 
Jak można szybko i czysto ułożyć nową wykładzinę na istniejącej podłodze użytkowej z PCV lub linoleum
Zrywanie istniejących podłóg użytkowych jest pracochłonne i związane z niedogodnościami oraz przerwami w użytkowaniu pomieszczenia na czas remontu...
Data dodania: 18.10.2011
Dział: układanie wykładzin
 
Jak wykonać jastrych gotowy do układania wykładzin
Dzięki zastosowaniu do wykonania zaprawy jastrychowej szybkowiążącego cementu jastrychowego UZIN NC 190 czas ten można skrócić do jednego dnia...
Data dodania: 18.10.2011
Dział: układanie wykładzin
Strona główna   |  Remonty  |  Zrób to sam (DIY)  |   Produkty   |  obud.pl  |  chemiabudowlana.nfo  |  Forum  |  Kontakt    |  polityka prywatności 
książki online
® Copyright grupa oBud. Wszelkie prawa zastrzeone. Jan-majster.pl